Najnowszy artykuł z udziałem naukowców z Francji

W ramach międzynarodowej współpracy nasz Zespół opublikował nowy artykuł w renomowanym czasopiśmie Polymer Chemistry: Monika Topa-Skwarczyńska, Mariusz Galek, Magdalena Jankowska, Fabrice Morlet-Savary, Bernadette Graff, Jacques Lalevée, Roman Popielarz and Joanna Ortyl “Development of the first panchromatic BODPIY-based one-component iodonium salts for initiating the photopolymerization processes”.

Zachęcamy do lektury o nowych efektywnych fotoinicjatorach i jednocześnie kolorymetrycznych sensorach. Są to pierwsze jednoskładnikowe fotoinicjatory inicjujące w zakresie 365 – 520 nm.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh.

Inżynieria chemiczna i procesowa na WIiTCh

Biotechnologia na WIiTCh

Dziekan Wydziału, dr hab. inż. Piotr Michorczyk wraz z paroma innymi pracownikami naukowo-dydaktycznymi przybliża profil kierunku Biotechnologia na WIiTCh.

Sesja Mistrzów 2021

Zapis Sesji Mistrzów realizowanej w ramach Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej która odbyła się w dniu 9 czerwca 2021.