Wigilia Akademicka – godziny rektorskie w dniu 13.12.2023 r.

Szanowni Państwo!

Samorząd Studencki PK serdecznie zaprasza całą Społeczność Akademicką Politechniki Krakowskiej na uroczystą Wigilię Akademicką, która odbędzie się 13 grudnia (środa) br., o godz. 13.00, na dziedzińcu między Wydziałem Inżynierii Lądowej a Wydziałem Architektury.

Przyłączając się do zaproszenia, Prorektor ds. studenckich, dr inż. Marek Bauer, zwraca się do kierowników wszystkich jednostek PK z prośbą o umożliwienie pracownikom udziału w Uroczystości.

Na czas trwania uroczystości ogłoszone zostały godziny rektorskie (12.45 – 14.30).

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z