Wiadomość w sprawie chemii fizycznej i wybranych działów chemii biofizycznej

Informuję, że działając na podstawie Regulaminu studiów na PK § 19 ust. 14 ustanawiam egzamin komisyjny z następujących przedmiotów:

1. Chemia fizyczna – 2 rok TCh
2. Chemia fizyczna – 2 rok IChiP
3. Wybrane działy chemii biofizycznej – 3 rok BT.

Do egzaminu mogą przystąpić wszyscy studenci, którzy nie uzyskali zaliczenia wymienionych wyżej modułów.  Pozytywny wynik egzaminu będzie stanowił równoczesne zaliczenie całego modułu. Egzamin zostanie przeprowadzony w formie ustnej pomiędzy 15 a 19 marca 2021 r.

Wypełnione podanie, które znajduje się pod poniższym linkiem należy złożyć lub przesłać mailem do dziekanatu do 9 marca 2021 r.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.