Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Wiadomość w sprawie chemii fizycznej i wybranych działów chemii biofizycznej

Informuję, że działając na podstawie Regulaminu studiów na PK § 19 ust. 14 ustanawiam egzamin komisyjny z następujących przedmiotów:

1. Chemia fizyczna – 2 rok TCh
2. Chemia fizyczna – 2 rok IChiP
3. Wybrane działy chemii biofizycznej – 3 rok BT.

Do egzaminu mogą przystąpić wszyscy studenci, którzy nie uzyskali zaliczenia wymienionych wyżej modułów.  Pozytywny wynik egzaminu będzie stanowił równoczesne zaliczenie całego modułu. Egzamin zostanie przeprowadzony w formie ustnej pomiędzy 15 a 19 marca 2021 r.

Wypełnione podanie, które znajduje się pod poniższym linkiem należy złożyć lub przesłać mailem do dziekanatu do 9 marca 2021 r.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.

Postępowania na WIiTCh

Informacje prasowe, wywiady

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie