Termin składania wniosków o pomoc materialną na semestr letni w roku akademickim 2020/2021

Dziekanat WIiTCh informuje, że do dnia 01.03.2021 r. ( poniedziałek) należy złożyć wnioski dotyczące stypendium socjalnego, stypendium rektora oraz stypendium dla studentów niepełnosprawnych. Termin ten dotyczy TYLKO  studentów I i II roku studiów II stopnia (studenci, którzy pomoc materialną mają przyznana do 28.02.2021 r.)

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.