Termin składania wniosków o pomoc materialną na semestr letni w roku akademickim 2020/2021

Dziekanat WIiTCh informuje, że do dnia 01.03.2021 r. ( poniedziałek) należy złożyć wnioski dotyczące stypendium socjalnego, stypendium rektora oraz stypendium dla studentów niepełnosprawnych. Termin ten dotyczy TYLKO  studentów I i II roku studiów II stopnia (studenci, którzy pomoc materialną mają przyznana do 28.02.2021 r.)

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00