Grand Prix 2021 PK w narciarstwie i snowboardzie

Szanowni Państwo,

w imieniu Dziekana WIiTCH dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK  oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK serdecznie zapraszam do udziału w Zawodach narciarskich Grand Prix Politechniki Krakowskiej  w narciarstwie i snowboardzie.

25 lutego 2021 odbędą się ZAWODY O PUCHAR  DZIEKANA WIITCH, a tym samym są to najważniejsze dla naszego Wydziału zawody w całym cyklu rozgrywek Grand Prix.

W załączniku – harmonogram zawodów. Pracownicy WIiTCH mogą uczestniczyć również we wszystkich zawodach organizowanych przez inne wydziały.

Zawody odbędą się w Spytkowicach (start o godzinie 11:00, slalom gigant), wyjazd z Krakowa wspólnym autokarem jest planowany punktualnie o godzinie 8:30,  hala sportowa CSiR PK, ul. Kamienna 17.

Pragnę przypomnieć, że udział w zawodach jest bezpłatny, a  zarejestrowani zawodnicy otrzymują od organizatorów karnet na wyciąg i poczęstunek po zawodach.

Aby dokonać rejestracji proszę o przesłanie zgłoszenia swojego uczestnictwa do Z-cy Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki
Krakowskiej Pana mgr inż. Jacka Majki na adres e-mail: jmajka@pk.edu.pl lub telefonicznie 519 683 586.

W mailu proszę podać swoje Imię i Nazwisko, Wydział oraz rocznik (dane te są niezbędne do  sporządzenia całościowej klasyfikacji).
Proszę również zaznaczyć, czy skorzystają Państwo z transportu autokarowego czy też dotrą Państwo na zawody własnymi siłami.

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAM!
Katarzyna Matras-Postołek

Załączniki:
– harmonogram: str 1, str 2.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.