Grand Prix 2021 PK w narciarstwie i snowboardzie

Szanowni Państwo,

w imieniu Dziekana WIiTCH dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK  oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK serdecznie zapraszam do udziału w Zawodach narciarskich Grand Prix Politechniki Krakowskiej  w narciarstwie i snowboardzie.

25 lutego 2021 odbędą się ZAWODY O PUCHAR  DZIEKANA WIITCH, a tym samym są to najważniejsze dla naszego Wydziału zawody w całym cyklu rozgrywek Grand Prix.

W załączniku – harmonogram zawodów. Pracownicy WIiTCH mogą uczestniczyć również we wszystkich zawodach organizowanych przez inne wydziały.

Zawody odbędą się w Spytkowicach (start o godzinie 11:00, slalom gigant), wyjazd z Krakowa wspólnym autokarem jest planowany punktualnie o godzinie 8:30,  hala sportowa CSiR PK, ul. Kamienna 17.

Pragnę przypomnieć, że udział w zawodach jest bezpłatny, a  zarejestrowani zawodnicy otrzymują od organizatorów karnet na wyciąg i poczęstunek po zawodach.

Aby dokonać rejestracji proszę o przesłanie zgłoszenia swojego uczestnictwa do Z-cy Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki
Krakowskiej Pana mgr inż. Jacka Majki na adres e-mail: jmajka@pk.edu.pl lub telefonicznie 519 683 586.

W mailu proszę podać swoje Imię i Nazwisko, Wydział oraz rocznik (dane te są niezbędne do  sporządzenia całościowej klasyfikacji).
Proszę również zaznaczyć, czy skorzystają Państwo z transportu autokarowego czy też dotrą Państwo na zawody własnymi siłami.

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAM!
Katarzyna Matras-Postołek

Załączniki:
– harmonogram: str 1, str 2.

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych