Grand Prix 2021 PK w narciarstwie i snowboardzie

Szanowni Państwo,

w imieniu Dziekana WIiTCH dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK  oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK serdecznie zapraszam do udziału w Zawodach narciarskich Grand Prix Politechniki Krakowskiej  w narciarstwie i snowboardzie.

25 lutego 2021 odbędą się ZAWODY O PUCHAR  DZIEKANA WIITCH, a tym samym są to najważniejsze dla naszego Wydziału zawody w całym cyklu rozgrywek Grand Prix.

W załączniku – harmonogram zawodów. Pracownicy WIiTCH mogą uczestniczyć również we wszystkich zawodach organizowanych przez inne wydziały.

Zawody odbędą się w Spytkowicach (start o godzinie 11:00, slalom gigant), wyjazd z Krakowa wspólnym autokarem jest planowany punktualnie o godzinie 8:30,  hala sportowa CSiR PK, ul. Kamienna 17.

Pragnę przypomnieć, że udział w zawodach jest bezpłatny, a  zarejestrowani zawodnicy otrzymują od organizatorów karnet na wyciąg i poczęstunek po zawodach.

Aby dokonać rejestracji proszę o przesłanie zgłoszenia swojego uczestnictwa do Z-cy Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji Politechniki
Krakowskiej Pana mgr inż. Jacka Majki na adres e-mail: jmajka@pk.edu.pl lub telefonicznie 519 683 586.

W mailu proszę podać swoje Imię i Nazwisko, Wydział oraz rocznik (dane te są niezbędne do  sporządzenia całościowej klasyfikacji).
Proszę również zaznaczyć, czy skorzystają Państwo z transportu autokarowego czy też dotrą Państwo na zawody własnymi siłami.

SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAM!
Katarzyna Matras-Postołek

Załączniki:
– harmonogram: str 1, str 2.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK