szkolenie świadomościowe dla studentów studiów stacjonarnych I roku II stopnia

Dziekanat WIiTCh przekazuje terminy szkolenia świadomościowego dla studentów studiów stacjonarnych I roku II stopnia, szkolenie jest obowiązkowe.

Inżynieria chemiczna i procesowa:

17 kwietnia 2024 r. (środa) godz. 17:00

Biotechnologia:

18 kwietnia 2024 r. (czwartek)  godz. 16:00

Technologia Chemiczna:

19 kwietnia 2024 r. godz. (piątek) godz. 17:15

Wszystkie zajęcia odbędą się w sali nr 1 przy ul. Lea 114/150 – siedziba Centrum Pedagogiki i Psychologii PK, poprowadzi je Pani Beata Romek, Rzecznik ds przeciwdziałania molestowaniu i dyskryminacji.

Studenci mogą przyjść na zajęcia nie swojego kierunku, jeżeli termin bardziej odpowiada.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z