Spotkanie ze studentami WIiTCh ws. wymiany międzynarodowej

Wszystkich studentów Wydziału zainteresowanych zagadnieniami związanymi z wymianą międzynarodową, zapraszamy na  spotkanie które odbędzie się w czwartek 25 stycznia 2024 r. o godz. 10:00 w Działowni – sala 019.

Podczas spotkania dr hab. inż. Katarzyna Matras-Postołek, prof. PK (Prodziekan ds. ewaluacji i współpracy międzynarodowej), dr hab. inż. Izabela Czekaj, prof. PK (Wydziałowy koordynator programu Erasmus) oraz Pani Małgorzata Paiak (Dział Współpracy Międzynarodowej Politechniki Krakowskiej) przedstawią możliwości jakie oferuje uczelnia studentom WIiTCh w ramach wymiany międzynarodowej (program Ersamus, wymiana bilateralna, podwójne dyplomowanie).

Serdecznie zapraszamy!

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z