Test kompetencyjny dla absolwentów studiów I stopnia oraz kandydatów na studia II stopnia

W terminie 13-14 stycznia 2024 r. (sobota i niedziela) odbędzie się test kompetencyjny dla studentów ostatniego semestru wszystkich kierunków studiów I stopnia.

Test odbędzie się w formie zdalnej (online) na platformie wydziałowej moodle: Test Kompetencji 2023/24 – moodle i będzie udostępniony od 13 stycznia od godz. 6:00 do 14 stycznia do godz. 23:59.

Test obejmuje 50 losowo wybranych pytań i trwa 60 minut. W pytaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymuje się 1 punkt. W trakcie trwania testu można cofać się do wypełnionych już odpowiedzi. W celu zaliczenia testu należy zdobyć 40% maksymalnej liczby punktów, czyli udzielić poprawnej odpowiedzi na 20 z 50 pytań.

Aby móc przystąpić do testu należy zalogować się na platformie moodle w terminie do 14 stycznia 2024 r., a po zalogowaniu uzupełnić ankietę dla swojego kierunku i specjalności. Wypełnienie ankiety ma na celu sprawdzenie poprawności logowania się i prawidłowego przypisania do grup.

Dane logowania

Login: nazwiskoimie (małymi literami, bez polskich znaków, bez spacji)

Hasło: Ch#NUMERALBUMU (po oznaczeniu „Ch#” należy wpisać swój numer albumu, bez spacji), jeśli ktoś zmienił hasło podczas realizacji innego kursu na tej platformie, należy logować się z użyciem nowego hasła.

W przypadku pytań lub problemów z zalogowaniem proszę o kontakt mailowy: anna.drabczyk@pk.edu.pl lub piotr.surylo@pk.edu.pl

MS Teams: Anna Drabczyk lub Piotr Suryło

telefon: 126282571 lub 796368745.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z