Seminarium Katedry Chemii i Technologii Organicznej – 02.07.2021

Serdecznie zapraszamy na seminarium Katedry Chemii i Technologii Organicznej, które odbędzie się na platformie MS Teams w dniu 02.07.2021 o godzinie 10:00. Prelegentem będzie Pan Carlos Bujalance Calduch, który realizował swoją pracę magisterską w ramach Erasmusa na naszym Wydziale.

Tytuł seminarium: Study of molecular mobility and mechanical properties in diisocyanate-free polyhydroxyurethanes as a function of environmental humidity

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników oraz doktorantów do udziału w seminarium i dyskusji. Osoby zainteresowane uczestniczeniem w Seminarium proszone są o kontakt z dr hab. inż. Izabelą Czekaj (izabela.czekaj@pk.edu.pl) w celu dołączenia do zespołu Seminarium.
Izabela Czekaj, Pełnomocnik Dziekana ds. Erasmusa

I rok – obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP

Informujemy studentów I roku kierunków Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa oraz Technologia chemiczna, że obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP odbędą się zdalnie na platformie Microsoft