Seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów – 28.06.2021

W dniu 28.06.br (poniedziałek) o godzinie 13:00 na platformie MS Teams odbędzie się seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów, podczas którego mgr inż. Artur Bukowczan przedstawi referat pt. “Otrzymywanie i badanie właściwości nanokompozytów ciekłokrystaliczny poliuretan/poliedryczny silseskwioksan”

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów  i studentów Wydziału.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w Seminarium proszone są o kontakt z dr inż. Sławomirem Michałowski (slawomir.michalowski@pk.edu.pl) w celu dołączenia do zespołu Seminarium.

I rok – obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP

Informujemy studentów I roku kierunków Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa oraz Technologia chemiczna, że obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP odbędą się zdalnie na platformie Microsoft