Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Krzysztof Polaczek

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Polaczka, która odbędzie się w dniu 1 grudnia 2023 r. o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Bio-poliole z surowców odnawialnych do syntezy otwartokomókowych pianek poliuretanowych”

PROMOTOR: dr hab. inż. Maria Kurańska, prof. PK (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– dr hab. inż. Joanna Paciorek-Sadowska, prof. UKW (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)
– prof. dr hab. inż. Józef Haponiuk (Politechnika Gdańska)
– prof. dr hab. inż. Mariusz Oleksy (Politechnika Rzeszowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.
Treść, streszczenie pracy oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PK

ZAPROSZENIE NA OBRONĘ

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja