Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Krzysztof Polaczek

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Polaczka, która odbędzie się w dniu 1 grudnia 2023 r. o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Bio-poliole z surowców odnawialnych do syntezy otwartokomókowych pianek poliuretanowych”

PROMOTOR: dr hab. inż. Maria Kurańska, prof. PK (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– dr hab. inż. Joanna Paciorek-Sadowska, prof. UKW (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy)
– prof. dr hab. inż. Józef Haponiuk (Politechnika Gdańska)
– prof. dr hab. inż. Mariusz Oleksy (Politechnika Rzeszowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.
Treść, streszczenie pracy oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PK

ZAPROSZENIE NA OBRONĘ

Plan zajęć w sem. letnim roku akad. 2023/24

Uprzejmie informujemy, że dostępna jest wstępna wersja planu zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2023/24. Plan dostępny jest w wersji online i w kolejnych tygodniach