Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Katarzyna Sutor – Świeży

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Katarzyny Sutor – Świeży, która odbędzie się w dniu 7 grudnia 2023 r. o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Badania rozdzielania i bioaktywności acylowanych betacyjanin”

PROMOTOR DYSCYPLINY WIODĄCEJ: dr hab. inż. Sławomir Wybraniec, prof. PK (Politechnika Krakowska)
PROMOTOR DYSCYPLINY DODATKOWEJ: dr hab. inż. Bożena Tyliszczak, prof. PK (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– dr hab. inż. Anna Gancarczyk (Instytut Inżynierii Chemicznej Polskiej Akademii Nauk)
– dr hab. inż. Konrad Szustakiewicz, prof. PWr (Politechnika Wrocławska)
– prof. dr hab. n. farm. Adam Matkowski (Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.
Streszczenie pracy oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PK

ZAPROSZENIE NA OBRONĘ

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja