Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Filip Koper

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Filipa Koper, która odbędzie się w dniu 8 listopada 2023 r. o godzinie 10:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Synteza i właściwości poliestrów z kwasu cytrynowego do zastosowań biomedycznych”

PROMOTOR: prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał (Politechnika Krakowska)

PROMOTOR POMOCNICZY: dr inż. Wiktor Kasprzyk (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– dr hab. inż. Agnieszka Kowalczyk, prof. ZUT (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
– dr hab. Maciej Guzik, prof. IKiFP PAN (Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni PAN)
– prof. dr hab. inż. Paweł Parzuchowski (Politechnika Warszawska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.
Treść, streszczenie pracy oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PK https://bip.pk.edu.pl/index.php?ver=0&dok=4420

ZAPROSZENIE NA OBRONĘ

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja