Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Wiktoria Tomal

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechnik i Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Wiktorii Tomal, która odbędzie się w dniu 6 listopada 2023 r. o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Synteza i badania nowych fotoinicjatorów do zastosowań biomedycznych”

PROMOTOR DYSCYPLINY WIODĄCEJ: dr hab. inż. Joanna Ortyl, prof. PK (Politechnika Krakowska)
PROMOTOR DYSCYPLINY DODATKOWEJ: dr hab. inż. Stanisław Kuciel, prof. PK (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– prof. dr hab. inż. Paweł Chmielarz (Politechnika Rzeszowska)
– dr hab. inż. Anna Szymczyk, prof. ZUT (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)
– prof. dr hab. inż. Elżbieta Pamuła (Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.
Treść, streszczenie pracy oraz recenzje zostały zamieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej PK https://bip.pk.edu.pl/index.php?ver=0&dok=4449

ZAPROSZENIE NA OBRONĘ

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.