Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Artur Bukowczan

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 9 lutego 2022 r. o godz. 11:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Artura Bukowczana na temat „Otrzymywanie i badanie właściwości nanokompozytów ciekłokrystalicznych poliuretan/poliedryczny silseskwioksan”

Promotor: prof. dr hab. inż. Krzysztof Pielichowski (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Edyta Hebda
Recenzenci:
– prof. dr hab. Barbara Gawdzik (UMCS Lublin)
– prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Barbara Gawdzik (UMCS Lublin),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego