Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Artur Bukowczan

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 9 lutego 2022 r. o godz. 11:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Artura Bukowczana na temat „Otrzymywanie i badanie właściwości nanokompozytów ciekłokrystalicznych poliuretan/poliedryczny silseskwioksan”

Promotor: prof. dr hab. inż. Krzysztof Pielichowski (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Edyta Hebda
Recenzenci:
– prof. dr hab. Barbara Gawdzik (UMCS Lublin)
– prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Barbara Gawdzik (UMCS Lublin),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I  stopnia specjalność LTO   01.02.2023, specjalność  TP    01-02.02.2023, specjalność  APIS   06 – 07.02.2023, specjalność