Obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Artur Bukowczan

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie informują, że w dniu 9 lutego 2022 r. o godz. 11:00 na platformie MS Teams odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Artura Bukowczana na temat „Otrzymywanie i badanie właściwości nanokompozytów ciekłokrystalicznych poliuretan/poliedryczny silseskwioksan”

Promotor: prof. dr hab. inż. Krzysztof Pielichowski (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Edyta Hebda
Recenzenci:
– prof. dr hab. Barbara Gawdzik (UMCS Lublin)
– prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. Barbara Gawdzik (UMCS Lublin),
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Piotr Król (Politechnika Rzeszowska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Inżynierskie Targi Pracy 2022

Biuro Karier Politechniki Krakowskiej zaprasza Studentów i Absolwentów do udziału w Inżynierskich Targach Pracy 2022! Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź 20. października (czwartek) w godz. 10:00-15:00 do Centrum