Uwaga Kandydaci na studia II stopnia!

Przypominamy, że trwa rejestracja elektroniczna kandydatów na studia II stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim 2021/2022. Wszyscy Kandydaci, również osoby planujące obronę pracy dyplomowej inżynierskiej w drugim terminie, mają obowiązek zarejestrowania się w systemie rekrutacyjnym do dnia 7 lutego 2022. Po tym terminie nie będzie możliwości rejestracji, a tym samym rekrutacji w tym roku akademickim.”

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego