Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Wiktor Kasprzyk

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Wiktora Kasprzyka na temat „Poliestry zawierające cyklodekstryny do zastosowań w inżynierii tkankowej”, która odbędzie się w dniu 7 listopada 2016 roku o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Szczepan Bednarz (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Renata Lubczak, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska),
– prof. nzw. dr hab. inż. Paweł Parzuchowski (Politechnika Warszawska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Renata Lubczak, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska),
recenzja pracy doktorskiej prof. nzw. dr hab. inż. Paweł Parzuchowski (Politechnika Warszawska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK