Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Wiktor Kasprzyk

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Wiktora Kasprzyka na temat „Poliestry zawierające cyklodekstryny do zastosowań w inżynierii tkankowej”, która odbędzie się w dniu 7 listopada 2016 roku o godz. 11:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska)
Promotor pomocniczy: dr inż. Szczepan Bednarz (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Renata Lubczak, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska),
– prof. nzw. dr hab. inż. Paweł Parzuchowski (Politechnika Warszawska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Renata Lubczak, prof. PRz (Politechnika Rzeszowska),
recenzja pracy doktorskiej prof. nzw. dr hab. inż. Paweł Parzuchowski (Politechnika Warszawska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.