Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Jadwiga Zabagło

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Jadwigi Zabagło na temat „Termiczna dekompozycja opakowań aseptycznych z wykorzystaniem złożonego przepływu heterofazowego”, która odbędzie się w dniu 9 listopada 2016 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Witold Żukowski, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– prof. dr hab. inż. Zygmunt Kowalski (Politechnika Krakowska)
– prof. zw. dr hab. inż. Barbara Tora (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Zygmunt Kowalski (Politechnika Krakowska),
recenzja pracy doktorskiej prof. zw. dr hab. inż. Barbara Tora (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK