Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Piotr Czub

Uprzejmie informuję, że w planie posiedzenia Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK, które odbędzie sie w dniu 28 marca 2012 r. /środa/, zostało przewidziane podjęcie uchwały zatwierdzającej  wniosek komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego dr inż. Piotrowi Czubowi.

Dokumenty związane z postępowaniem habilitacyjnym:
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Tadeusz Spychaj (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Andrzej Trochimczuk (Politechnika Wrocławska),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska).
uchwała komisji habilitacyjnej,
wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Wydziału.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK