Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Piotr Czub

Uprzejmie informuję, że w planie posiedzenia Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK, które odbędzie sie w dniu 28 marca 2012 r. /środa/, zostało przewidziane podjęcie uchwały zatwierdzającej  wniosek komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego dr inż. Piotrowi Czubowi.

Dokumenty związane z postępowaniem habilitacyjnym:
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Tadeusz Spychaj (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Andrzej Trochimczuk (Politechnika Wrocławska),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska).
uchwała komisji habilitacyjnej,
wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Wydziału.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.