Obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Rafał Schmidt

Uprzejmie informuję że w dniu 23.04.2012 o godzinie 14:00 w sali Rady Wydziału (sala nr 12) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Rafała Schmidta nt. “Modyfikowane zeolity w procesie oczyszczania wodnych roztworów” realizowanej pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Anny Marii Anielak.

Załączniki:
Streszczenie rozprawy doktorskiej,
Recenzja rozprawy doktorskiej – prof. dr hab. inż. Maria Tomaszewska,
Recenzja rozprawy doktorskiej – dr hab. Wojciech Balcerzak.

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK