Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Piotr Czub

Uprzejmie informuję, że obrady komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Piotra Czuba, odbędą się w dniu 19 marca 2012 r. (poniedziałek) o godz. 13:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (sala 12, parter) w budynku Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej, Kraków ul. Warszawska 24. Przedmiotem obrad komisji będzie podjęcie uchwały zawierającej opinię w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego.

Załączniki:
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Tadeusz Spychaj (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Andrzej Trochimczuk (Politechnika Wrocławska),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska).

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.