Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Piotr Czub

Uprzejmie informuję, że obrady komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Piotra Czuba, odbędą się w dniu 19 marca 2012 r. (poniedziałek) o godz. 13:30 w sali posiedzeń Rady Wydziału (sala 12, parter) w budynku Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej, Kraków ul. Warszawska 24. Przedmiotem obrad komisji będzie podjęcie uchwały zawierającej opinię w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego.

Załączniki:
wniosek o wszczęcie postępowania habilitacyjnego,
autoreferat,
skład komisji habilitacyjnej,
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Tadeusz Spychaj (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Andrzej Trochimczuk (Politechnika Wrocławska),
recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Dariusz Bogdał, prof. zw. PK (Politechnika Krakowska).

Postępowanie habilitacyjne dr inż. Maria Kurańska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Marii Kurańskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej

Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK