Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Katarzyna Gorazda

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Katarzyny Gorazdy, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych Pani dr inż. Katarzynie Gorazdzie.

Załączniki:
uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Wydziału IiTCh o nadanie stopnia doktora habilitowanego.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –