Nadanie stopnia doktora habilitowanego – dr inż. Elżbieta Skrzyńska

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr inż. Elżbiety Skrzyńskiej, uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK w dniu 22 czerwca br. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych Pani dr inż. Elżbiecie Skrzyńskiej.

Załączniki:
uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
wniosek komisji habilitacyjnej do Rady Wydziału IiTCh o nadanie stopni doktora habilitowanego.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –