Informacja dotycząca realizacji zajęć w semestrze letnim roku akad. 2020/21

Szanowni Państwo,

w semestrze letnim roku akadem. 2020/21 część zajęć została zaplanowana w formie stacjonarnej w tym wszystkie zajęcia laboratoryjne. Proszę aby przedstawiciele grup skontaktowali się z prowadzącymi w celu potwierdzenia lub ustalenia terminu zajęć, ponieważ niektóre zajęcia zostaną przeniesione do realizacji w formie zdalnej (nie dotyczy zajęć laboratoryjnych).
Co do zajęć laboratoryjnych zalecone zostało aby część organizacyjna, szkolenie BHP i wprowadzenie do zajęć było przeprowadzone zdalnie w ciągu maksymalnie dwóch pierwszych tygodni. Również i w tej sprawie proszę aby przedstawiciel grupy skontaktował się z prowadzącym zajęcia.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.