Informacja dotycząca realizacji zajęć w semestrze letnim roku akad. 2020/21

Szanowni Państwo,

w semestrze letnim roku akadem. 2020/21 część zajęć została zaplanowana w formie stacjonarnej w tym wszystkie zajęcia laboratoryjne. Proszę aby przedstawiciele grup skontaktowali się z prowadzącymi w celu potwierdzenia lub ustalenia terminu zajęć, ponieważ niektóre zajęcia zostaną przeniesione do realizacji w formie zdalnej (nie dotyczy zajęć laboratoryjnych).
Co do zajęć laboratoryjnych zalecone zostało aby część organizacyjna, szkolenie BHP i wprowadzenie do zajęć było przeprowadzone zdalnie w ciągu maksymalnie dwóch pierwszych tygodni. Również i w tej sprawie proszę aby przedstawiciel grupy skontaktował się z prowadzącym zajęcia.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.