Informacja dotycząca realizacji zajęć w semestrze letnim roku akad. 2020/21

Szanowni Państwo,

w semestrze letnim roku akadem. 2020/21 część zajęć została zaplanowana w formie stacjonarnej w tym wszystkie zajęcia laboratoryjne. Proszę aby przedstawiciele grup skontaktowali się z prowadzącymi w celu potwierdzenia lub ustalenia terminu zajęć, ponieważ niektóre zajęcia zostaną przeniesione do realizacji w formie zdalnej (nie dotyczy zajęć laboratoryjnych).
Co do zajęć laboratoryjnych zalecone zostało aby część organizacyjna, szkolenie BHP i wprowadzenie do zajęć było przeprowadzone zdalnie w ciągu maksymalnie dwóch pierwszych tygodni. Również i w tej sprawie proszę aby przedstawiciel grupy skontaktował się z prowadzącym zajęcia.

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00