15. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców (24 września 2021)

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w dniu 24 września 2021 odbędzie się jubileuszowa 15. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców!

W tym roku, ze względu na wciąż niepewną sytuację epidemiczną, Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej zaprasza wszystkich miłośników nauki do uczestnictwa w licznych wydarzeniach online organizowanych przez naszą społeczność! W tym roku, w dniu wydarzenia, udostępnimy na oficjalnej stronie Małopolskiej Nocy Naukowców, na wydziałowym kanale YouTube oraz na stronie Wydziału linki do ciekawych wykładów popularno-naukowych, zjawiskowych doświadczeń i pokazów chemicznych a także zabawnych quizów i zagadek edukacyjnych.

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich wydarzeń znajdują się na stronie Małopolska Noc Naukowców!

Koordynatorem Małopolskiej Nocy Naukowców jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Projekt finansowany ze środków programu ramowego Unii Europejskiej w zakresie badań naukowych i innowacji „Horyzont 2020”.

Serdecznie zapraszamy!

Dagmara Malina
Koordynator WIiTCh ds. Nocy Naukowców

Przedmioty wybieralne na semestr II