I rok – obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP

Informujemy studentów I roku kierunków Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa oraz Technologia chemiczna, że obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP odbędą się zdalnie na platformie Microsoft Teams, w następujących dniach:

Szkolenie biblioteczne – 01.10.2021 w godzinach 9:00 – 9:45

Szkolenie BHP – 04.10.2021.

Szkolenia będą odbywały się wyłącznie zdalnie na platformie Microsoft Teams. Każdy student jest zobowiązany do aktywacji usługi OFFICE 365 Education Online umożliwiającej korzystanie z tej platformy. Poniżej znajduje się link do instrukcji aktywacji usługi OFFICE 365 Education Online:

Po aktywacji OFFICE 365 Education Online należy pobrać aplikację MS Teams na telefon, komputer lub skorzystać z wersji online i zalogować się w niej używając danych podanych podczas rejestracji.

W dniu Państwa szkolenia w Kalendarzu aplikacji MS Teams ukaże się informacja o spotkaniu, do którego należy dołączyć.

Ważne: cały proces aktywacji należy przeprowadzić najpóźniej do 28 września.

Pomiar oddziaływań międzycząsteczkowych – seminarium

Firma NanoTemper Technologies zaprasza na seminarium poświęcone tematyce pomiaru oddziaływań międzycząsteczkowych. Nasza ta jest wyspecjalizowanym producentem systemów Monolith, służących do tego właśnie celu. Poprzez pomiar

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia LTO TP APIS PTiZP CTK IPT BIOTECHNOLOGIA