I rok – obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP

Informujemy studentów I roku kierunków Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa oraz Technologia chemiczna, że obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP odbędą się zdalnie na platformie Microsoft Teams, w następujących dniach:

Szkolenie biblioteczne – 01.10.2021 w godzinach 9:00 – 9:45

Szkolenie BHP – 04.10.2021.

Szkolenia będą odbywały się wyłącznie zdalnie na platformie Microsoft Teams. Każdy student jest zobowiązany do aktywacji usługi OFFICE 365 Education Online umożliwiającej korzystanie z tej platformy. Poniżej znajduje się link do instrukcji aktywacji usługi OFFICE 365 Education Online:

Po aktywacji OFFICE 365 Education Online należy pobrać aplikację MS Teams na telefon, komputer lub skorzystać z wersji online i zalogować się w niej używając danych podanych podczas rejestracji.

W dniu Państwa szkolenia w Kalendarzu aplikacji MS Teams ukaże się informacja o spotkaniu, do którego należy dołączyć.

Ważne: cały proces aktywacji należy przeprowadzić najpóźniej do 28 września.

I rok – obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP