I rok – obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP

Informujemy studentów I roku kierunków Biotechnologia, Inżynieria chemiczna i procesowa oraz Technologia chemiczna, że obowiązkowe szkolenia biblioteczne oraz BHP odbędą się zdalnie na platformie Microsoft Teams, w następujących dniach:

Szkolenie biblioteczne – 01.10.2021 w godzinach 9:00 – 9:45

Szkolenie BHP – 04.10.2021.

Szkolenia będą odbywały się wyłącznie zdalnie na platformie Microsoft Teams. Każdy student jest zobowiązany do aktywacji usługi OFFICE 365 Education Online umożliwiającej korzystanie z tej platformy. Poniżej znajduje się link do instrukcji aktywacji usługi OFFICE 365 Education Online:

Po aktywacji OFFICE 365 Education Online należy pobrać aplikację MS Teams na telefon, komputer lub skorzystać z wersji online i zalogować się w niej używając danych podanych podczas rejestracji.

W dniu Państwa szkolenia w Kalendarzu aplikacji MS Teams ukaże się informacja o spotkaniu, do którego należy dołączyć.

Ważne: cały proces aktywacji należy przeprowadzić najpóźniej do 28 września.

Przedmioty wybieralne na semestr II

Informujemy, że każdy student studiów I stopnia, w semestrze 2 musi odbyć zajęcia z przedmiotów humanistycznych w wymiarze 30 godzin (2ECTS). W dniach od 23.01,

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I  stopnia specjalność LTO   01 – 02.02.2022, specjalność  TP    02.02.2022, specjalność  APIS   01 –