Zjazd Polskiego Towarzystwa Chemicznego – 16 do 20.09.2024

Uprzejmie informujemy, że w dniach 16 – 20 września w Poznaniu odbędzie się kolejny Zjazd Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Rejestracja z niższymi opłatami zjazdowymi została przedłużona do 30 czerwca, rejestracji można dokonać poprzez stronę Zjazdu https://zjazd.ptchem.pl/. Tam też można znaleźć więcej informacji o programie Zjazdu.

W razie dodatkowych pytań, proszę kontaktować się z Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego i Naukowego Zjazdu, prof. dr hab. Maciej Kubicki: mkubicki@amu.edu.pl.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.