Zdalna obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Halyna Kominko

Szanowni Państwo, wszystkim zainteresowanym przypominamy że w dniu 13 stycznia br. (środa) odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr inż. Halyny Kominko. Obrona zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy wykorzystaniu aplikacji MS Teams wchodzącej w skład pakietu Office 365. Osoby zainteresowane udziałem w publicznej części obrony, proszone są o zgłoszenie chęci swojego udziału drogą mailową na adres: leszek.jurczak@pk.edu.pl, najdalej do 12 stycznia, do godz. 10:00.

Szczegółowe informacje nt. obrony mgr inż. Halyny Kominko dostępne są pod adresem: https://www.chemia.pk.edu.pl/obrona-rozprawy-doktorskiej-mgr-inz-halyna-kominko/

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.