Zajęcia wyrównawcze z matematyki i chemii dla studentów I roku WIiTCh

Informuję, że na WIiTCh będą przeprowadzone w terminie od 25 października do 17 grudnia 2021 r. zajęcia wyrównawcze z matematyki i chemii. W zajęciach mogą uczestniczyć studenci przyjęci na pierwszy rok stacjonarnych studiów pierwszego stopnia rozpoczynających się w roku akademickim 2021/22.

Każdy student zainteresowany udziałem w zajęciach może wybrać tylko jeden przedmiot, w którym weźmie udział.

Celem zajęć jest wyeliminowanie ewentualnych różnic w przygotowaniu abiturientów do podjęcia studiów oraz wyrównanie poziomu wiedzy studentów na pierwszym roku studiów. Studenci nie ponoszą odpłatności za udział w zajęciach, program jest finansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Deklarację udziału w zajęciach wyrównawczych można pobrać pod tym linkiem. Wypełnioną deklarację należy złożyć w Dziekanacie WIiTCh w terminie do 22 października 2021 r. Szczegółowe informacje w sprawie zajęć są dostępne w Dziekanacie Wydziału i u prodziekana ds. studenckich.

ZACHĘCAM DO UDZIAŁU W TYCH ZAJĘCIACH.

Praktyki studenckie w Nycz Intertrade

Firma Nycz Intertrade o. Niepołomice zajmująca się m.in. przetwórstwem odpadów zaprasza do odbycia praktyk w okresie wakacyjnym. Szczegółowe informacje można uzyskać u prof. Zbigniewa Wzorek.

Szczegółowy program WSSKN 2022

Informujemy, że Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych odbędzie się dnia 25 maja (środa) w godzinach 8:30-14:30 w salach 202 i 402. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów i

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.