Zajęcia wyrównawcze z matematyki i chemii dla studentów I roku WIiTCh

Informuję, że na WIiTCh będą przeprowadzone w terminie od 25 października do 17 grudnia 2021 r. zajęcia wyrównawcze z matematyki i chemii. W zajęciach mogą uczestniczyć studenci przyjęci na pierwszy rok stacjonarnych studiów pierwszego stopnia rozpoczynających się w roku akademickim 2021/22.

Każdy student zainteresowany udziałem w zajęciach może wybrać tylko jeden przedmiot, w którym weźmie udział.

Celem zajęć jest wyeliminowanie ewentualnych różnic w przygotowaniu abiturientów do podjęcia studiów oraz wyrównanie poziomu wiedzy studentów na pierwszym roku studiów. Studenci nie ponoszą odpłatności za udział w zajęciach, program jest finansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Deklarację udziału w zajęciach wyrównawczych można pobrać pod tym linkiem. Wypełnioną deklarację należy złożyć w Dziekanacie WIiTCh w terminie do 22 października 2021 r. Szczegółowe informacje w sprawie zajęć są dostępne w Dziekanacie Wydziału i u prodziekana ds. studenckich.

ZACHĘCAM DO UDZIAŁU W TYCH ZAJĘCIACH.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych I i II stopnia  LTO TP APIS CTK IPT Biotechnologia Biotechnologia II komisja