“Legia Akademicka” – edukacja wojskowa dla studentów

Informujemy, że Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło kolejną V edycję ochotniczego programu edukacji wojskowej pn. “Legia Akademicka”.  Zapraszamy studentów PK do zgłaszania się do w/w programu.

Do kontaktów ze strony Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie w tej sprawie wyznaczono Panią Kamilę Wronkę (tel. 261 134 426) oraz Panią Małgorzatę Kadulę (tel. 261 134 464).

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –