13 października, 2021

Zajęcia wyrównawcze z matematyki i chemii dla studentów I roku WIiTCh

Informuję, że na WIiTCh będą przeprowadzone w terminie od 25 października do 17 grudnia 2021 r. zajęcia wyrównawcze z matematyki i chemii. W zajęciach mogą uczestniczyć studenci przyjęci na pierwszy rok stacjonarnych studiów pierwszego stopnia rozpoczynających się w roku

“Legia Akademicka” – edukacja wojskowa dla studentów

Informujemy, że Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło kolejną V edycję ochotniczego programu edukacji wojskowej pn. “Legia Akademicka”.  Zapraszamy studentów PK do zgłaszania się do w/w programu.

Do kontaktów ze strony Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie w tej sprawie wyznaczono Panią Kamilę …