Wyniki konkursów o stypendium naukowe w projekcie nr UMO-2021/43/D/ST5/01222

Komisja ds. stypendiów naukowych w projekcie badawczym nr UMO-2021/43/D/ST5/01222pt. „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki, uprzejmie informuje, że w wyniku konkursu stypendium naukowe dla studenta-stypendysty (8 mies.) otrzymuje Pani inż. Jagoda Słota.

Komisja ds. stypendiów naukowych w projekcie badawczym nr UMO-2021/43/D/ST5/01222pt. „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki, uprzejmie informuje, że w wyniku konkursu stypendium naukowe dla studenta-stypendysty (12 mies.) otrzymuje Pan mgr inż. Marcin Zemła.

Komisja ds. stypendiów naukowych w projekcie badawczym nr UMO-2021/43/D/ST5/01222pt. „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki, uprzejmie informuje, że w wyniku konkursu stypendium naukowe dla studenta-stypendysty (12 mies.) otrzymuje Pan mgr inż. Michał Kucała.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z