Wyjazd studyjny w ramach konkursu Direction Space

W dniu 14 kwietnia 2024 roku na wyjazd studyjny w ramach konkursu Direction Space do laboratoriów ESA – European Space Agency i CERN wyruszyła grupa studentów z COSMO CUT (interdyscyplinarny zespół studentów z COSMO PK oraz Koła Naukowego Chemii i Technologii Organicznej), wśród których znajduje się przedstawiciel naszej Katedry C-2 – Kacper Odziomek.

Studenci wyruszyli pociągiem z Warszawy do Hagi (Holandia) z przesiadką w Berlinie i Amsterdamie.

Dzisiaj odbyła się wycieczka do ESA ESTEC (European Space Research and Technology Centre) w Noordwijk, największego centrum kosmicznego ESA – European Space Agency, gdzie przeprowadzane są wszelkie testy i integracje największych europejskich satelitów.

Studenci mieli okazję od prezentacji swoich projektów z konkursu przed ekspertami ESA oraz do wysłuchania kilku wykładów odnośnie projektowania, implementacji oraz testowania eksperymentów wysyłanych na ISS.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z