Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych i Dzień Chemika

We wtorek 16 maja odbędzie się na Dzień Chemika oraz Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich Studentów, Doktorantów i Pracowników do wzięcia udziału w tych wydarzeniach. Podczas Wydziałowej Sesji KN będzie można posłuchać o wynikach prac badawczych prowadzonych przez Studentów i Doktorantów działających w Kołach Naukowych. W ramach Dnia Chemika będzie odbędą się pokazy chemiczne, gra terenowa oraz quiz.

Szczegółowy program WSSKN dostępny jest TUTAJ

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych