Wybory 2024 na PK – informacja dla pracowników nie będących nauczycielami akademickimi

W związku z Wyborami Władz Politechniki Krakowskiej na kadencję 2024-2028, na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej, 13 marca 2024 o godzinie 10:00 na sali 12, odbędzie się Zebrania Wyborcze obwodu OW-2 okręgu nr 16 tj. pracowników niebędących nauczycielami akademickimi. Celem zebrania jest wybór przedstawicieli Naszego Wydziału do wyboru senatorów i elektorów. Będziecie Państwo wybierali 1 przedstawiciela na każde 20 osób zatrudnionych w Waszej grupie pracowników.

Następnie, wybrani przedstawiciele wezmą udział w ogólnouczelnianym zebraniu pracowników nie będących nauczycielami akademickimi w celu wyboru senatorów i elektorów okręgu OW-2 do wyboru Rektora Politechniki Krakowskiej.

Wszelkie informacje związane z Wyborami można znaleźć na stronie serwera Politechniki Krakowskiej: Wybory 2024

Obwodowa komisja wyborcza dla obwodu OW-2
Okręg wyborczy nr 16

dr hab. inż. Robert Grzywacz, prof. PK

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z