Od dnia 18.03.2024 r. starości grup proszeni są o zbieranie ELS i dostarczanie ich do Dziekanatu WIiTCh w celu przedłużenia ich daty ważności.
Seminarium WITKO 2026 na Politechnice Krakowskiej – praktyczne aspekty pracy laboratoryjnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium WITKO 2026, organizowanym we współpracy z Politechniką Krakowską, która jest gospodarzem wydarzenia. Seminarium poświęcone będzie nowoczesnym technologiom laboratoryjnym oraz



