Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Szkolenie w zakresie przygotowania wniosków na konkursy Miniatura (NCN) i Lider (NCBiR)

Centrum Doskonalenia Badań Naukowych Politechniki Krakowskiej wraz z Wydziałem Informatyki i Telekomunikacji i Wydziałem Inżynierii i Technologii Chemicznej zapraszają wszystkich pracowników Politechniki Krakowskiej, a szczególnie młodych pracowników naukowych ze stopniem doktora na szkolenie w zakresie przygotowania wniosków na konkursy Miniatura (NCN) i Lider (NCBiR).

Szkolenie odbędzie się 14 marca 2023 w godz. 13-14 w Sali 1/15 (Działownia). Będzie tez możliwość zdalnego uczestnictwa w spotkaniu.

Szkolenie poprowadzą
• Dr hab. prof. PK Joanna Kołodziej (WIiT) – długoletni ekspert NCN w programie Miniatura
• Dr hab. inz. Prof. PK Katarzyna Matras-Postołek (WIiTCh)– lauretka programu Lider

W spotkaniu wezmą udział i podzielą się swymi doświadczeniami laureaci obu konkursów.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Wstępna lista rankingowa stypendium rektora

Wstępna lista rankingowa stypendium rektora, studia stacjonarne II stopnia. Ostateczna lista rankingowa zostanie umieszczona na stronie w dniu 31.03.2023 r. Wstępna lista rankingowa nr albumów

Przedłużanie ważności ELS

Starości grup proszeni są o zebranie Elektronicznych Legitymacji Studenckich i dostarczenie ich do Dziekanatu w celu przedłużenia ważności.

Postępowania na WIiTCh

Informacje prasowe, wywiady

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie