Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Szkoła zimowa Erasmus Mundus Bioref 21-25 lutego 2022

Szanowni Studenci i Doktoranci WIiTCh PK,

W dniach 21-25 lutego 2022 na Politechnice Krakowskiej w ramach studiów Erasmus Mundus Bioref odbędzie się szkoła zimowa na którą przyjadą wykładowcy z dziedziny katalizy, procesów biorafineryjnych i biotechnologicznych z Lille i Troyes we Francji oraz Bari we Włoszech (program wykładów). Serdecznie zapraszam zainteresowanych Państwa do udziału w wykładach tej szkoły zimowej. Szkoła w tej chwili ma odbyć się w formie stacjonarnej/hybrydowej (transmisja wykładów na platformie MS Teams). Ze względu na sytuację pandemii mamy ograniczoną ilość miejsc, a na salę można będzie wejść za okazaniem QR code paszportu Covidowego. Planujemy transmisję wykładów na platformie MS Teams ze względu na ww ograniczenia.

Proszę o kontakt osoby, które chciałyby uczestniczyć w wykładach lub zaangażować się w pomoc techniczną Szkoły zimowej Erasmus Mundus Bioref w stacjonarnej/zdalnej formie na adres izabela.czekaj@pk.edu.pl.

 

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam, Izabela Czekaj
Koordynator Erasmus Mundus Bioref na PK
Pełnomocnik Dziekana ds. Erasmus

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Postępowania na WIiTCh

Informacje prasowe, wywiady

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie