Skip to content
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Szkoła zimowa Erasmus Mundus Bioref 21-25 lutego 2022

Szanowni Studenci i Doktoranci WIiTCh PK,

W dniach 21-25 lutego 2022 na Politechnice Krakowskiej w ramach studiów Erasmus Mundus Bioref odbędzie się szkoła zimowa na którą przyjadą wykładowcy z dziedziny katalizy, procesów biorafineryjnych i biotechnologicznych z Lille i Troyes we Francji oraz Bari we Włoszech (program wykładów). Serdecznie zapraszam zainteresowanych Państwa do udziału w wykładach tej szkoły zimowej. Szkoła w tej chwili ma odbyć się w formie stacjonarnej/hybrydowej (transmisja wykładów na platformie MS Teams). Ze względu na sytuację pandemii mamy ograniczoną ilość miejsc, a na salę można będzie wejść za okazaniem QR code paszportu Covidowego. Planujemy transmisję wykładów na platformie MS Teams ze względu na ww ograniczenia.

Proszę o kontakt osoby, które chciałyby uczestniczyć w wykładach lub zaangażować się w pomoc techniczną Szkoły zimowej Erasmus Mundus Bioref w stacjonarnej/zdalnej formie na adres izabela.czekaj@pk.edu.pl.

 

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam, Izabela Czekaj
Koordynator Erasmus Mundus Bioref na PK
Pełnomocnik Dziekana ds. Erasmus

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
UkrainianChinese (Simplified)FrenchGermanEnglishPolish

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie