Spotkanie ze studentami naszego Wydziału dotyczące wymiany międzynarodowej

W czwartek 25 stycznia 2024 r. o godz. 10:00 w Działowni w sali 019 odbędzie się spotkanie ze studentami naszego Wydziału dotyczące wymiany międzynarodowej. Umiędzynarodowienie studiów jest jednym z elementów strategii rozwoju Politechniki Krakowskiej. Podczas spotkania prof. Katarzyna Matras-Postołek – prodziekan ds. ewaluacji i współpracy międzynarodowej oraz prof. Izabela Czekaj – wydziałowy koordynator programu Erasmus przedstawią możliwości jakie oferuje uczelnia w ramach wymiany międzynarodowej.
Zachęcam do wzięcia udziału w tym spotkaniu WSZYSTKICH studentów wydziału.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych