Spotkanie z przedstawicielami firmy Testchem

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK zapraszam na spotkanie z przedstawicielem Firmy Testchem, które odbędzie się w dniu 10 marca 2021 roku na platformie Zoom o godzinie 10:00. Link dostępu do spotkania znajduje się na kanale WIiTCh Pracownicy (MS Teams).

W ramach spotkania zostaną zaprezentowane możliwości możliwości Dyfraktometru XRD firmy Rigaku.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.