Składanie podań o pomoc materialną na semestr letni w roku akademickim 2021/2022

Dziekanat WIiTCh informuje, że podania o pomoc materialną na semestr letni w roku akademickim 2021/2022 należy składać:

1. Osobiście (lub przez upoważnioną osobę) w Dziekanacie, pokój nr 8.
  2. Wysyłając Pocztą Polską za potwierdzeniem odbioru na adres Dziekanatu: Dziekanat Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej, ul. Warszawska 24, 31 – 155 Kraków.

Proszę nie wysyłać skanów wniosków drogą e – mailową.

Przypominam również, że od dnia 09.02.2022 r. obowiązuje nowy Regulamin przyznawania świadczeń dla studentów, należy się z nim zapoznać i pobierać z niego wzory druków.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –