Składanie podań o pomoc materialną na semestr letni w roku akademickim 2021/2022

Dziekanat WIiTCh informuje, że podania o pomoc materialną na semestr letni w roku akademickim 2021/2022 należy składać:

1. Osobiście (lub przez upoważnioną osobę) w Dziekanacie, pokój nr 8.
  2. Wysyłając Pocztą Polską za potwierdzeniem odbioru na adres Dziekanatu: Dziekanat Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej, ul. Warszawska 24, 31 – 155 Kraków.

Proszę nie wysyłać skanów wniosków drogą e – mailową.

Przypominam również, że od dnia 09.02.2022 r. obowiązuje nowy Regulamin przyznawania świadczeń dla studentów, należy się z nim zapoznać i pobierać z niego wzory druków.

Krzysztof Penderecki in memoriam

Nadchodzącym koncertem Politechnika Krakowska upamiętnia postać wielkiego kompozytora. Wspominamy także spotkanie z Profesorem w murach naszej uczelni.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego