Seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów

W dniu 19.05.br (środa) o godzinie 13.30 na platformie MS Teams odbędzie się seminarium Katedry Chemii i Technologii Polimerów, podczas którego mgr inż. Paulina Radzik przedstawi referat pt. “Wytwarzanie i ocena właściwości biokompozytów poliamid 10.10 /nanokrystaliczna celuloza”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów  i studentów Wydziału.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w Seminarium proszone są o kontakt z dr inż. Sławomirem Michałowski (slawomir.michalowski@pk.edu.pl) w celu dołączenia do zespołu Seminarium.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.