Oferta praktyki dla studentów naszego wydziału

Firma AKSIL Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych Sp. z o.o. w Pustkowie k/Dębicy przyjmie na praktykę w laboratorium badawczym 2 studentów naszego wydziału (I lubi II stopnia). Ze względu na specyfikę działania Firmy praktyka ta jest szczególnie dedykowana studentom specjalności Technologia Polimerów. Praktyka może trwać 8 tygodni. Wszystkie zainteresowane osoby, niezależnie od kierunku i specjalności, proszę o kontakt z Prodziekanem ds. Studenckich, pełnomocnikiem Dziekana WIiTCh ds. Praktyk dr. hab. inż. Sylwestrem Żelaznym lub opiekunami praktyk dla poszczególnych kierunków/specjalności.

Zachęcam do skorzystania z tej oferty.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla doktoranta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych