Recenzje rozprawy doktorskiej – mgr inż. Karolina Starzak

W związku z toczącym się przewodem doktorskim mgr inż. Karoliny Starzak, poniżej dostępne są recenzje pracy doktorskiej:
recenzja pracy doktorskiej – dr hab. Grzegorz Zadora, prof. IES (Instytut Ekspertyz Sądowych w Krakowie)
recenzja pracy doktorskiej – prof. dr hab. Adam Matkowski (Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu).

CHEMIA ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Pierwsze zajęcia wyrównawcze z chemii, dla studentów 1 roku wszystkich kierunków, którzy złożyli deklaracje) odbędą się w czwartek 28 października 2021 r. o godz. 17:00