Obrona pracy doktorskiej – mgr inż. Dariusz Bradło

Dziekan i Rada Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Dariusza Bradło na temat „Uszlachetnione mikrosfery glinokrzemianowe jako napełniacz kompozytów polimerowych”, która odbędzie się w dniu 15 lutego 2017 roku o godz. 10:00 w sali posiedzeń Rady Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24.

Promotor: dr hab. inż. Witold Żukowski, prof. PK (Politechnika Krakowska)

Recenzenci:
– dr hab. inż. Marcin Środa, prof. AGH (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie),
– dr hab. inż. Jarosław Gawdzik (Politechnika Świętokrzyska).

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej.

Załączniki:
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Marcin Środa, prof. AGH (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie),
recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Jarosław Gawdzik (Politechnika Świętokrzyska),
streszczenie rozprawy doktorskiej,
zaproszenie na obronę.

Informacja dla studentów gr. 30-35T1, 30-31I1

Wykłady  z przedmiotu  Materiałoznawstwo i korozja gr. 30-35T1, 30-31I1 będą się odbywały na platformie MS Teams. Starostów grup proszę o kontakt (artur.jaron@pk.edu.pl) w celu przekazania danych

Konkurs 3W: woda, wodór, węgiel

Dziennik Gazeta Prawna oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają do udziału w konkursie 3W: woda, wodór, węgiel. Celem konkursu jest popularyzacja idei 3W i wiedzy o

Zapisy na zajęcia z Wychowania Fizycznego

Studenci i studentki, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne, proszeni są o dokonanie zapisu na zajęcia poprzez platformę online Centrum Sportu i Rekreacji PK.