Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr inż. Damian Kułaga

Dziekan i Rada Naukowa Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej uprzejmie zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Damiana Kułagi, która odbędzie się w dniu 5 lipca 2023 r. o godzinie 11:00 w sali posiedzeń Rady Naukowej Wydziału (parter, sala 12), budynek Wydziału IiTCh, Kraków, ul. Warszawska 24 na temat: „Poszukiwanie nowych ligandów receptorów 5-HT1A/5-HT7 działających na ośrodkowy układ nerwowy z grupy długołańcuchowych arylopiperazyn i aminotriazyn”

PROMOTOR: dr hab. inż. Radomir Jasiński, prof. PK (Politechnika Krakowska)
PROMOTOR POMOCNICZY: dr inż. Jolanta Jaśkowska (Politechnika Krakowska)

RECENZENCI:
– prof. dr hab. inż. Jadwiga Handzlik (Uniwersytet Jagielloński)
– dr hab. inż. Paweł Horeglad (Politechnika Warszawska)

Z treścią rozprawy doktorskiej można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.

Załączniki:
– recenzja pracy doktorskiej prof. dr hab. inż. Jadwiga Handzlik (Uniwersytet Jagielloński),
– recenzja pracy doktorskiej dr hab. inż. Paweł Horeglad (Politechnika Warszawska),
– streszczenie rozprawy doktorskiej,
– zaproszenie na obronę.

Harmonogram egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam harmonogram egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych Ii II stopnia LTO TP CTK Biotechnologia Biotechnologia II komisja

Terminy egzaminów dyplomowych

Poniżej przedstawiam terminy egzaminów dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych II stopnia specjalność LTO – 24.06.2024, specjalność  TP – 24.06. 2024, specjalność  APIS – 25 –