Przedmioty wybieralne w sem. I – Biotechnologia I rok

Studenci I roku kierunku Biotechnologia proszeni są o dokonanie wyboru przedmiotów wybieralnych realizowanych w semestrze I roku akademickiego 2023/24. Z każdej grupy wskazać można tylko jeden przedmiot. Wyboru przedmiotów dokonać można pod adresem https://forms.office.com/e/L6DPspNAnD w terminie do dnia 8.10.2023 r.

Uwaga: do dokonania wyboru przedmiotu wymagane jest aktywne konto w usłudze Office 365 Education Online. Osoby które dotąd nie aktywowały konta, po jego aktywacji proszone są o kontakt z mgr inż. Leszkiem Jurczakiem (MS Teams lub mail: leszek.jurczak@pk.edu.pl) w celu nadania uprawnień do wyboru przedmiotów.

Orlen – praktyki studenckie

Zapraszamy do aplikowania na płatne praktyki letnie w ORLENIE. 25 miejsc czeka na studentów i absolwentów uczelni wyższych. Program zakłada 3 miesięczny rozwój w Obszarze

Dodatkowe terminy szkoleń świadomościowych

Dodatkowe terminy spotkań w języku polskim oraz 1 w języku angielskim, dla studentek i studentów którzy jeszcze nie uczestniczyli w obowiązkowym szkoleniu świadomościowym. Linki i terminy w rozwinięciu.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie OPUS-LAP20 (NCN) pt.: „Zaawansowane fotoutwardzalne nanokompozyty polimerowe otrzymywane w technologiach szybkiego

Seminarium Wydziałowe

W imieniu Dziekana Wydziału dr hab. inż. Piotra Michorczyka, prof. PK, zapraszam na Seminarium Wydziałowe, na którym swoją prezentację przedstawi dr inż. Olga Długosz z