Skip to content

Protokół z postępowania konkursowego – Projekt SONATA BIS-11

Informujemy, że dostępny jest protokół z postępowania konkursowego dotyczącego przyznania stypendium dla doktoranta finansowanego w ramach Projektu SONATA BIS-11 pt. „Eksperymentalna i numeryczna analiza transportu masy i ciepła w „szytych na miarę” wypełnieniach stacjonarnych dla procesów realizowanych w układach gaz-ciało stałe”, umowa nr UMO-2021/42/E/ST8/00313 finansowanego przez NCN.

Protokół dostępny w załączniku.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Spotkanie konsorcjum projektu AMAZE

W dniach 7-8 maja 2026 na naszym wydziale odbyło się spotkanie konsorcjum projektu AMAZE „AMoniAk jako paliwo ZEro-węglowe i nośnik H2”. Gościliśmy przedstawicieli partnerów przemysłowych:

Stypendium z Własnego Funduszu Stypendialnego

Dziekanat WIiTCh przypomina, że ostateczny termin składania wniosków o stypendium z Własnego Funduszu Stypendialnego na semestr letni w roku akademickim 2025/2026 – 15.05.2026 r. (piątek).

Postępowania na WIiTCh

Wybrane Projekty realizowane na Wydziale

PK_WIiTCh_RGB

//administracja www - logowanie