Postępowanie habilitacyjne dr Lech Iwański

W związku z wnioskiem komisji przeprowadzającej postępowanie habilitacyjne dr Lecha Iwańskiego uprzejmie informuję, że na najbliższym posiedzeniu Rady Naukowej Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej PK w dniu 20 października br. zostanie podjęta uchwała w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk inżynieryjno – technicznych dyscyplinie inżynieria chemiczna Panu dr Lechowi Iwańskiemu.

Załączniki:
uchwała komisji habilitacyjnej w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego,
– recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Gabriel Rokicki (PW),
– recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. inż. Marian Zaborski (PŁ),
– recenzja osiągnięć naukowych – dr hab. inż. Maciej Marian Heneczkowski, prof. PRz (PRz),
– recenzja osiągnięć naukowych – prof. dr hab. Barbara Gawdzik (UMCS).