Oferty pracy dla studentów – 2 stypendia w ramach projektu realizowanego w ramach Projektu TEAM TECH

Informujemy że dostępna jest oferta pracy dla studenta w ramach projektu Molecular design, synthesis and application of photoinitiator-catalysts (PICs) for photopolymerization reactions realizowanego w ramach programu TEAM TECH Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Oferta pracy w języku polskim

Dodatkowych informacji udziela dr hab. inż. Joanna Ortyl, Termin nadsyłania zgłoszeń: 23-04-2021

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie SONATA-17 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe dla studenta w projekcie: SONATA-17 (NCN) pt.: „Analiza możliwości chemolizy bio-materiałów poliuretanowych syntezowanych z bio-polioli o rożnej strukturze chemicznej i analiza wpływu otrzymanych bio-recyklatów na proces ekspansji i właściwości nowych bio-poliuretanów”, nr 2021/43/D/ST5/01222.

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN)

Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej ogłasza konkurs na stypendium naukowe w projekcie: OPUS 21 (NCN) pt.: „Nowe możliwości rozwoju strategii projektowania i funkcjonalizacji kropek węglowych jako wielofunkcyjnych, dynamicznych, zielonych systemów fotoinicjujących i fotokatalizatorów wykorzystywanych w procesach fotopolimeryzacji” nr 2021/41/B/ST5/04533.